Biuro Karier i Współpracy
z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Doradca ds. dotacji czyste powietrze
Numer referencyjny 41D/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca dodatkowa/czasowa
Branża OZE
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.06.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja właścicieli domów pod względem obejmowania dotacji, która wynosi nawet 100% na termomodernizację domów, wymiana starych źródeł ogrzewania
  • Informowanie mieszkańców gmin o programie „Czyste powietrze” – dotacja nawet 100%
  • Współpraca z ośrodkami pomocy społecznej
  • Wykonywanie audytu technicznego budynku
  • Praca w terenie w pojedynkę lub w małych grupach (dobrze sprawdzają się zespoły 2-osobowe)

Wymagania

  • Jeśli jesteś osobą lubiącą kontakt z ludźmi i lubisz dużo mówić – sprawdzisz się idealnie w tej roli.
  • Osoba kreatywna i samodzielnej - dobrze zorganizowana, systematyczna i energiczna w działaniu,
  • Pozytywne nastawienie i dobry humor
  • Bez ograniczeń wiekowych

Pracodawca oferuje

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • Umowa zlecenie,
  • Samochód służbowy po osiągnięciu wyników,
  • Miesięczne nagrody

Dokuemnty aplikacyjne CV należy przesłać na adres tomaszpawlowski.enerio@gmail.com

Enerio Sp. z o.o.
ul. Sądowa 2 / 11
20-027 Lublin
Nip: 7123458645