Biuro Karier i Współpracy
z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Mechanik pojazdów ciężarowych, autobusów i busów
Numer referencyjny 275S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża mechanika
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 31.07.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Sosnowica

Zakres obowiązków

  • Naprawa, serwis i konserwacja pojazdów ciężarowych, autobusów i busów.
  • Wykrywanie usterek.
  • Wymiana i naprawa uszkodzonych części.
  • Wykonywanie przeglądów technicznych.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie.
  • Wykształcenie zawodowe.
  • Samodzielność.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę

Dokumenty aplikacyjne CV należy przesłać na adres E-mail pasiekapz@gmail.com

Agronom Berries Sp. z o.o.
Zienki 14
21-230 Sosnowica
Nip: 5391499560

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17